Zážitky

Koktejl is the new black, a vy chcete být u toho! Nejlepší bary, drinky i destilerie

Zážitek z Tour de Bar

Poznejte zákulisí pražské barové scény

1 večer, 4 skvělé bary, 8 signature koktejlů a 1 ostřílený průvodce. Dokonale namíchaný zážitek, který dozdobí historie místa i koktejlů.

Zážitek z Cocktail Class

Naučte se míchat drinky jako profesionál

Barový a koktejlový guru během jediného večera? S námi snadno, rychle a v nezapomenutelné atmosféře! Naučíme vás, jak si koktejly namíchat i vychutnat. Dostanete od nás tipy, kde nakoupit nezbytnosti, i jak být v každém baru jako doma.

Zážitek z Distillery Tour

Zmapujte s námi české destilérky

Abyste namíchali dokonalý koktejl, potřebujete vytříbené ingredience. A přesně takové vznikají v mnoha českých destilérkách. Vydejte se s námi na cestu a nahlédněte do zákulisí těchto neobvyklých “laboratoří”.

Recenze

Vaše slova, naše esence
Aneb jak vnímáte náš koktejlový svět

Čtyři skvělý koktejly, skvělá atmosféra, kopa informací, ale i zábavy na velmi originální lokaci. Georgova vize o osvětě koktejlů v Čechách se bude plnit a já si jdu hned jeden namíchat, protože už můžu/umím 🙂
– Lukáš Hejlík
Myslela jsem si, že jsem v baru jako doma, ale dostala jsem velkou lekci. George nás provedl městem i barovým podsvětím. Top kvalita drinků s příběhem!
– Monika Šmídová
Podle mně už to takhle dobře nikdy nedám, ale do detailu si pamatuju, jak to má chutnat. Díky @zacaparum jsem byl na cocktail class u @georgenemec a dal jsem: punch, zacapa smash, sour a gimlet.
– Biser Arichtev
Děkuji GN, že mě zasvětil do tajemství a krás Negroni. Jeho Cocktail Class byla zábavná, informativní, originální, skvělá! 4 koktejly, 1 wellcome drink a šestý jako dárek. Super!
– Eva Hanzalová