George Nemec & Co.

Za oponou koktejlové magie:
O nás, až do poslední kapky

Inspiruje nás svět

Díky našim zkušenostem i oceněním z různých koutů planety vám přinášíme unikátní pohled na koktejlovou kulturu.

Propojujeme s koktejlem v ruce

Jsme poháněni hlubokou touhou propojit svět laický s tím profesionálním. Proto vás velmi snadno a rychle přimícháme do naší koktejlové rodiny.

Už více jak 2 dekády

Přes 20 let našich zkušeností vložíme do vašich rukou. Překvapte okolí nebo s námi nakopněte vlastní byznys!

Tým George Nemec & Co.

George Němec

Ambasador koktejlové kultury

Z Mikulova rovnou za oceán a zase zpět. Víc jak 25 let za barem, to je hromada nakrájených citronů! Milovník a propagátor barové a koktejlové kultury. Jeho opravdovým požitkem je poznávání skvělých lidí zapálených do své profese a jejich následné propojování. To Georgovi, jak sám říká, přináší bezedné uspokojení.

František Fiala

Produktový designér

Designer stovky výrobků, které se prodávají po celém světě. Držitel mezinárodních cen za design nebo patent. Detailista, který vždy umí najít originální a funkční řešení. George už na něj vyzkoušel různé psí kusy – od koktejlových vozíků, po punchové mísy. A František je vždy přijímá s úsměvem na tváři a okamžitě přichází s originálním návrhem.

Jana Hammond

Stylistka

Světoběžnice a renesanční žena. Stylingu se věnuje od roku 2013. Od té doby spolupracovala s mnoha zvučnými jmény jako CNN Prima News nebo Letiště V.H. Společně s Georgem pak navrhli “face lifting” interiéru a uniforem pro bar hotelu Four Seasons. A co ještě tyhle dva, kromě estetického cítění, spojuje? Rozhodně je to smysl pro humor.

Pavel Sochor

Barový konzultant

Tenhle člověk je k nezastavení! Neúnavný badatel, jehož živnou půdou je právě mixologie, a taky vlastní rodina! Své bohaté zkušenosti nasbíral především v londýnském Oblixu a v edinburghském Panda and Sons. V Čechách jste ho pak mohli potkat v Kro Kitchen, nebo v dlouho očekávaném projektu Alma.

Kateřina Dvořáková & Adam Dvořák

Foto, video a grafické zpracování

Milovníci gastronomie s jedinečným pohledem na svět. Perfekcionisté s uměleckými principy a skvělým smyslem pro jemný humor. Dvorní grafici Gastromapy Lukáše Hejlíka, Four Seasons hotelu nebo gastro skupiny La Collezione. Náš koktejlový svět je jejich optikou přesně takový, jak ho chceme prezentovat – elegantní, magický, do puntíku dokonalý i zábavný a hravý.

Tomáš Melzer

Barový konzultant

Barmana barmanem dělá každodenní práce v baru, té má Tomáš za sebou tolik (včetně v baru vlastním), že bychom těžko hledali lepšího parťáka. O jeho píli a úspěchu svědčí i to, že jej Forbes v roce 2016 zařadil do výběru 30 pod 30. Miluje vintage barové nádobí a lokální ingredience, které jsou podle něj to nejlepší, z čeho namíchat božský a světový koktejl.

Tomáš Mozr

Průvodce Tour de bar

Koktejlový nadšenec, barový historik i barman, geograf, novinář a tvůrce prvního kávového likéru (Gloria) u nás. V oboru působí více jak 15 let a v Evropě je  jediným majitelem více než 300 barových publikací. A protože všechny ty knihy také přečetl, buďte si jistí, že vás během vašeho setkání obohatí mnoha zajímavostmi z barové i koktejlové kultury. 

Praliné

Marketing a PR

Adéla, Michaela a Klára – i holky mají velmi blízko ke gastru. Třeba i proto, že současně vydávají kuchařky v nakladatelství Došel karamel. A k zápalu pro koktejlový svět, už to od  jídla rozhodně není daleko. Tyhle dámy zkrátka pomáhají utvářet tvář i hlas naší značky, tak viďte a slyšte!

Spojil nás koktejl

Když jsem po 20 letech přestal míchat drinky po světě, hledal jsem další profesní štěstí. Pražírny, mikropivovary, vinařství nebo kuchařské superstar, to všechno už tu bylo, jen ten koktejl byl pořád tabu. A tak jsem si řekl, že půjdu štěstí naproti a celý ten barevný svět vám představím. Že vás vezmu do nejlepších barů, namícháme si drink, navštívíme další profíky z oboru… To už musí být k zamilování jen kousek, no ne? Když jsem pak přidal konzultace, začal jsem hledat parťáky, lidi, co to taky mají hluboko v krvi, a našel jsem!

Koktejlovou a barovou kulturu zkrátka máme v srdci. S oblibou říkáme, že jsme jako dobře namíchaný koktejl a naším posláním je, vás zasvětit do krás barové kultury, vždyť je starší než Národní divadlo.

O koktejlech v podcastech

George Němec - Život na několik drinků

Český GASTRONOMICKÝ podcast

George je s drinky spojen dlouho. Nezakopal se v Čechách, dobyl svět. Nehraje si na machra. Dělal pro Becherovku po světě, učil ostatní, v Čechách i v zahraničí…

097 George Němec - Tour de Bar

Gastromapa Lukáše Hejlíka 111

Špičkový barman George Němec se rozhodl začít lidem ukazovat krásy Prahy, fantastických drinků a jedinečných barů a to vše dohromady během jedné tour…

Oli Džupi Talks

#25 George Němec

Oli Džupi Talks

George Němec je ambasádor kokteilovej kultúry a hovorí o sebe, že už 25 rokov krája citróny. Charizmatický George je pre mnohých mladých barmanov…

Značky, které nás baví

Máte kopu dotazů? Napište nám.

Co pro vás můžeme udělat?

Zážitky

Nejchutnější zážitek, na kterém ledy opravdu tají!

Koktejl is the new black, a vy chcete být u toho! Poznejte nejlepší bary, drinky i destilerie. Přijďte objevit, co všechno může barová a koktejlová kultura nabídnout.

Teambuilding

Týmová plavba křížem krážem koktejlovým světem

Propojte kolektiv díky neformální atmosféře. Získejte nové dovednosti, mnoho zajímavých informací a užijte si skvělou zábavu.

Bar consulting

Překročte vlastní hranice a nabídněte hostům unikátní zážitek

Nabízíme více jak dvacetileté zkušenosti nasbírané od Londýna až po Sydney. Komplexní poradenství a podporu.